Slovenská kvalita / moderný design

Doručenie a montáž

Rýchle doručenie a bezplatné zostavenie produktu v pohodlí Vášho domova.

Kvalitné materiály

Naše produkty sú vyrobené z ekologických materiálov najvyššej kvality.

Záruka

5 ročná záruka na všetky produkty spoločnosti ironbed s.r.o.

O násSpoločnosť ironbed s.r.o. vznikla v roku 2019 a teda možno nás považovať za malú a mladú firmu, ktorá sa orientuje na malovýrobu unikátnych postelí. Cieľom a víziou spoločnosti ironbed je odlíšiť sa od iných masových výrobcov. To znamená, že naším zámerom je poskytnúť klientom exkluzívny prístup sprevádzaný originálnymi produktmi a taktiež aj službami najvyššej kvality. Tieto vlastnosti Vám vieme zaručiť naším individuálnym prístupom, kvalitou použitých materiálov, originálnym a environmentálnym výrobným procesom a v neposlednom rade celým poskytovaným servisom pre klienta od samotného poradenstva pri výbere postele, jej vyhotovenia cez doručenie až po poskladanie.

 

Produkty

Postele iron sú charakteristické svojim masívnym a zároveň minimalistickým dizajnom, prírodnými materiálmi, výnimočnou pevnosťou, nosnosťou a v neposlednom rade kvalitným spracovaním a prevedením. Postele iron pozostávajú z ekologických materiálov ako je napríklad oceľ alebo prírodné smrekové drevo. Na environmentálny dopad našej spoločnosti dbáme už pri samotnej výrobe a preto sú naše výrobné procesy nastavené tak, aby vznikalo len minimálne množstvo odpadov. V rámci šetrenia životného prostredia sme aj bezobalovou výrobou, ktorá opäť minimalizuje produkovanie nadbytočných odpadov. Vzhľadom na to, že sa pri výrobe postelí snúbia 100% recyklovateľné materiály, remeselná zručnosť a presnosť CNC obrábacích strojov garantujeme unikátnosť a kvalitu každej jednej postele z dielne spoločnosti ironbed s.r.o. . Unikátnosť oceľových postelí iron je dosiahnutá najmä ručnou výrobou a použitím skutočného dreva, ktoré nemá identickú podobu. Taktiež je dôležité vyzdvihnúť ďalšiu špecifickú vlastnosť našich produktov a to je ich pevnosť a nosnosť. Extrémnu pevnosť našich postelí iron zabezpečuje zváraná masívna oceľová konštrukcia postele, ktorú dopĺňa masívny drevený rošt s až dvojnásobnou šírkou lamiel oproti bežne používaným roštom v iných posteliach. Vďaka týmto aspektom dosahujú postele iron nadštandardnú nosnosť a pevnosť a doprajú teda skutočný komfort a oddych aj ľudom s vyššou telesnou hmotnosťou. Postele iron možno definovať ako produkty trvácne, kvalitné, komfortné, štýlové, praktické a teda sú jednoznačne tou správnou voľbou pre Váš relax. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov a preto poskytuje ironbed s.r.o. nadštandardnú záruku na všetky postele po dobu 5 rokov.

Dizajn

V súčasnosti možno konštatovať, že trh je presýtený širokou škálou postelí s rôznymi špecifickými dizajnmi, ktoré často krát nemusia zapadať do Vášho interiéru, prípadne je dizajn až príliš extravagantný a nemusí byť každému pochuti. Preto sme sa rozhodli vyhotoviť naším posteliam konzervatívny a minimalistický dizajn, ktorý pôsobí zároveň veľmi elegantne a moderne. Tieto vlastnosti sú doplnené masívnosťou postelí iron a spoločne vytvárajú postele, ktoré sú moderné, prestížne, masívne, disponujú prvkami prírodného dreva a spolu v tejto kombinácii tvoria ideálne postele, ktoré skvelo zapadnú do akéhokoľvek interiéru.