Slovenská kvalita / moderný design

Doručenie a montáž

Rýchle doručenie a bezplatné zostavenie produktu v pohodlí Vášho domova.

Kvalitné materiály

Naše produkty sú vyrobené z ekologických materiálov najvyššej kvality.

Záruka

5 ročná záruka na všetky produkty spoločnosti ironbed s.r.o.

Prečo práve my?Ručná výroba
Slovenská výroba
Ekologické výrobné procesy
Kvalita, originalita, unikátnosť

Poradenstvo, individuálny prístup
Bezplatný dovoz v rámci západného Slovenska
Bezplatná montáž
Nadštandardná 5 ročná záruka

Prestížny dizajn
Nadštandardná kvalita produktu
Vysoká nosnosť
Maximálny komfort

Kvalita použitých materiálov
Plne recyklovateľné materiály

 

Prečo sme spoločensky-zodpovednou spoločnosťou ?

 

Kaz v dreve? Podľa spracovateľov dreva áno. Podľa nás iba skutočné drevo. Používame drevo všetkých tried, a preto pre jednu dosku nemusí padnúť celý strom. Pre naše postele nevyberáme iba dokonalé drevo najvyššej kvality. Opracujeme strojovo a potom ručne. Každý kus, každú dosku, každú fošňu, každú plochu, každú hranu. Hrče, kôra, praskliny, lodičky a ďalšie ´´kazy´´ sú súčasťou každého stromu na našej planéte. Tak isto sú súčasťou každej našej postele, a to dáva každému kusu jedinečnosť a dokonalosť v nedokonalosti. Uvoľnené suky vydlabeme, vybrúsime, a preto žiadna z plôch nie je úplne rovná a žiadna z hrán nie je úplné hranatá. Nakoniec drevu dodáme starý vzhľad kartáčováním a zakonzervujeme prírodným olejom. Vďaka tomuto prístupu vyrábame produkty, ktoré sú jedinečné a zároveň environmentálne šetrné, a to je jeden z hlavných zámerov našej spoločnosti správať sa spoločensky zodpovedne voči našej planéte.


Zváraný masívny oceľový rám? Áno, aj ten je neoddeliteľnou súčasťou našich postelí iron. Vďaka ručnému opracovaniu, zváraniu a lakovaniu dosahuje tie najlepšie možné vlastnosti. Elementárne jednoduchý, rozmerovo objemný dáva na prvý pohľad znať, že unesieň čo mu naložíte. Dalo by sa povedať „ V prípade zemetrasenia si ľahnite pod posteľ ". Tak ako v prípade nákladných automobilov, žeriavov, mrakodrapov či obrovských nákladných lodí, aj v našom prípade predpovedá extrémnu pevnosť a stabilitu. Z pohľadu využitia až nezničiteľnosť.

 

Rošt z masívu? Rovný rošt z masívnych dosiek pokrývajúci až 80% ložnej plochy svojou nadštandardnou pevnosťou dokonale sekunduje rámu. Dosky šírky 12 až 14,5cm s minimálnou preklenovacou medzerou zabezpečujú plošnú oporu matraca, eliminujú pretláčanie poťahu matraca pružinou nad medzerou, prípadne zalamovanie z polovice podoprených pružín. Náš rošt výrazne predlžuje životnosť matracov, zvyšuje celkovú nosnosť a dopomáha k dosiahnutiu maximálneho možného komfortu.


Plasty? Dlhodobo neriešený problém ľudstva. V súčasnosti využíva plasty drvivá väčšina firiem na trhu napriek tomu, že sa jedná o veľký ekologický problém, ba až katastrofu. A prečo tomu tak je? Úspora nákladov, jednoduché riešenia a množstvo ďalších pomerne efektívnych, no najmä nezodpovedných dôvodov. A práve tu sa spoločnosť ironbed odlišuje od ostatných svojou firemnou filozofiou, kultúrou respektíve spoločenskou zodpovednosťou. Aj keď  patria naše postele medzi najťažšie na trhu, nenájdete v nich ani gram plastu. Práve to zaručuje našim posteliam 100% recyklovateľnosť a dlhú životnosť. Keďže plasty časom degradujú, krehnú, strácajú pevnosť a pružnosť, tak by jednoznačne negatívne ovplyvnili životnosť, a teda aj samotnú kvalitu našich postelí, čo je pre nás neakceptovateľným faktom.


Bez obalov? Nepoškodí sa posteľ pri doprave? Nepoškodí. Posteľ je počas prevozu v demontovanom stave upevnená na našu prevoznú konštrukciu. Tá zabezpečí, že je v nákladnom priestore všetko fixne upevnené a nehrozí poškodenie ani pri prudkom brzdení, či zmene smeru jazdy. Bez obalov nám vojde do vozidla viac postelí, a tak máme možnosť lepšie optimalizovať trasu technika ku Vám so znížením počtu prázdnych jázd na nakládku. V prípade, ak by klient realizoval dopravu svojpomocne, pomer naložených a prázdnych kilometrov by bol 50% - 50%. Skombinovaním logistických procesov, bezobalovej distribúcie a optimalizovaného vozového parku sme ušetrili plastové obaly, nenaložené aj naložené kilometre, a tým znížili záťaž na životné prostredie a dopravu v mestách aj v obciach.


Stredná „piata“  noha? Oceľové postele iron ju nemajú, pretože ju nepotrebujú. Pod posteľou tak vzniká voľný priestor pre Vašu kreativitu.


Ako dlho trvá montáž? 25 – 45min v závislosti na vzdialenosti a prístupnosti miesta montáže k vozidlu.